SOFOS POLAND

SPOŁECZNOŚĆ SOFOS

SPOŁECZNOŚĆ SOFOS to szczególny dział w naszej ofercie. Naszą misją przewodnią jest kompleksowe wsparcie i wpływ na rozwój polskiej przedsiębiorczości.

 

W ramach naszych usług, tworzymy zbiór podmiotów zainteresowanych współpracą, dzieleniem się doświadczeniem, kontaktami i pomysłami.

 

Oprócz działań na rynku ogólnopolskim, posiadamy doświadczenia związane ze skutecznym wprowadzeniem produktów oraz usług na rynki Państw zrzeszonych w Europejskim Obszarze Gospodarczym, Wspólnocie Niepodległych Państw oraz Chin.

 

Bycie uczestnikiem SPOŁECZNOŚCI SOFOS zapewnia między innymi:

promowanie Twojej firmy wśród innych uczestników tej inicjatywy,
organizowanie wydarzeń on-line dla przedsiębiorców z wybranych sektorów celem ich łączenia oraz nawiązywania relacji,
otrzymywanie newsletterów i artykułów branżowych przygotowywanych przez naszych specjalistów.

 

Usługa jest wliczana w pakiet:
standard
pakiet pomocowy COVID-19.

Łączymy ze sobą

Oferujemy swój wkład w pomyślność realizacji przedstawionego nam pomysłu. Pomagamy w znalezieniu partnerów, inwestorów, jak również możliwości sprzedaży produktów czy usług na nowych rynkach czy z nowymi kontrahentami.
W ramach współpracy z SOFOS POLAND oferujemy również pomoc w promowaniu danego towaru, a w konsekwencji poszerzenie kontaktów handlowych oraz powiększenie grona potencjalnych klientów.

W ramach prowadzonej działalności otworzyliśmy nowe kanały sprzedaży polskich przedsiębiorstw w Chinach osiągając wielokrotność przychodów osiąganych w Polsce.

Usługi są świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów ze szczególnym naciskiem na wiedzę dotyczącą danego rynku.

Zapraszamy do naszej SPOŁECZNOŚCI!

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ!