SOFOS POLAND

KARIERA

SOFOS Poland sp. z o.o. to jedna z prężniej rozwijających się firm w branży finansów oraz prawa.

SOFOS Poland zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. prawnych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

• preferowane skończone studia prawnicze lub student/ka IV-V roku studiów kierunkowych
• Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
• Doświadczenie w opiniowaniu i negocjowaniu w imieniu przedsiębiorcy umów z kontrahentami;
• samodzielność w podejmowaniu działań
• samodzielność w organizacji pracy własnej
• umiejętność określania priorytetów
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w zakresie obsługi prawnej firm
• możliwość podejmowania ambitnych projektów
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

Wszystkich zainteresowanych, prosimy o przesłanie CV na adres: office@sofospoland.com
z dopiskiem „Asystent – Dział Prawny”.

Zapraszamy do współpracy!

SOFOS Poland zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko doradcy klienta biznesowego.

Zakres obowiązków:

• budowanie relacji z klientami portfelowymi oraz pozyskiwanie nowych klientów
• analiza potrzeb i możliwości klienta celem możliwości ubiegania się o preferencyjne finansowanie
• przygotowywanie dokumentacji do funduszu dysponującego środkami publicznymi

Wymagania:

• doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych ( preferowane sektory: finanse, prawo, rachunkowość )
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, prawo, rachunkowość lub pokrewne),
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( po okresie próbnym )
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

z dopiskiem „Doradzca – Dział Finansowy”.

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ!